En tekanna med två matchande koppar perfekt för att dela en lugn stund eller njuta av te tillsammans. Tillverkad av slitstark keramik och designad för vardagsbruk eller speciella tillfällen. Elegant design, lätt att hälla ur och tål maskindisk. Tekannans storlek: 600 ml. Koppstorlek: 90 ml.
0,52 kg
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 294,00 | 267,00 | 247,00 | 222,00 |
| Artikelnummer | 12639101 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,52 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik, Rostfritt stål |
| Diameter | 7,3cm |
| Storlek | 13,8 x 15,8 x 9,7 x Ø 7,3 cm |
| Förpackning | 12st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 43x45x35cm |
| GTIN / EAN | 8713159729921 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2584 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |