Toppoint-designad lunchlåda som försluts med flexibel klämma. Tillverkad i Tyskland. Idealisk för att ta med din lunch på vägen. Dess stora tryckyta gör det till en mycket bra giveaway.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 38,95 | 38,10 | 37,25 | 34,85 | 33,35 | 32,15 | 30,80 | 28,75 | 28,05 | 27,75 |
| Artikelnummer | 91257-N0001 |
| Material | PP |
| Bredd | 190mm |
| Längd | 135mm |
| Höjd | 65mm |
| Vikt | 128g |
| Volym | 950cm³ |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91257.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 535mm x 380mm x 415mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | In the mold of the box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91257-N0001 | 14818 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |