Lunchlåda i form av en smörgås tillverkad av PP. Lunchlådan är gjord av en del. Med ett klipp på framsidan för att stänga lådan. Tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 38,10 | 37,25 | 36,40 | 34,20 | 32,65 | 31,45 | 30,30 | 28,40 | 27,55 | 27,05 |
| Artikelnummer | 91258-N0001 |
| Material | PP |
| Bredd | 135mm |
| Längd | 140mm |
| Höjd | 65mm |
| Vikt | 94g |
| Volym | 600cm³ |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91258.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 655mm x 290mm x 335mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | Bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91258-N0001 | 2096 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |