Zen-matlådan är en praktisk lösning för daglig förvaring av mat. Med en kapacitet på 800 ml är den idealisk för luncher, mellanmål och varma rätter. Den kompakta designen gör den lämplig för arbete, skola och resor. Tillverkad av livsmedelssäkra material, läckagesäsker samt att den tål mikrovågsugn.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 43,55 | 42,70 | 41,85 | 41,00 | 37,95 | 35,20 | 33,35 | 33,00 | 32,30 | 31,80 |
| Artikelnummer | 90400-N0002 |
| Material | PP, Silicone |
| Bredd | 115mm |
| Längd | 212mm |
| Höjd | 60mm |
| Vikt | 156g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90400.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 600mm x 450mm x 320mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90400-N0002 | 3897 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |