Ultramjuk GRS certifierad RPET filt, inlindad med ett band i 190T RPET. Förpackad i en återvunnen polybag. Kantlängd: 10 cm på varje sida. Bandstorlek: 72 cm x 4 cm.
2,75 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 156,00 | 146,00 | 139,00 | 129,00 |
| Artikelnummer | 11319380 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtryck | 2,75 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen polyester, 215 g/m2, 190T av Återvunnen polyester |
| Storlek | 152 x 127 cm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 10kg |
| Vikt | 9,5kg |
| Förpackning | 45x32x65cm |
| GTIN / EAN | 8713159553847 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCIOEKO-TEX®,GRS |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 2047 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |