Dolly stickad filt ger värme och stil till alla utrymmen.
Tillverkad av en mjuk men slitstark blandning av 90 % GRS-certifierad återvunnen polyester och 10 % akryl, ger den komfort du kan känna dig trygg med. Med måtten 125 x 150 cm är det den perfekta storleken för att hålla det mysigt hemma, på kontoret eller var du än behöver ett extra lager.
4,61 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 276,00 | 250,00 | 231,00 | 208,00 |
| Artikelnummer | 11332902 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtryck | 4,61 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 90% GRS-certifierad återvunnen polyester och 10% Akryl |
| Storlek | 125 x 150 cm |
| Förpackning | 20st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 10,8kg |
| Förpackning | 45x64x46cm |
| GTIN / EAN | 8713159669258 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | GRS,OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 904 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |