Denna unika TopEarth-kaffekopp sätter trenden. Dessa starka, oförstörbara koppar tillverkas i Tyskland av 95% organisk plast tillverkad av sockerrör. Kopparna är återanvändbara och 100% återvinningsbara. Den sofistikerade designen håller kaffet varmt och ytterkanten kall. Den är stapelbar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 20,60 | 20,10 | 19,75 | 18,40 | 17,70 | 17,00 | 16,35 | 15,15 | 15,00 | 14,65 |
| Artikelnummer | 98707-N0101 |
| Material | Bio PE |
| Höjd | 107mm |
| Diameter | 84mm |
| Vikt | 74g |
| Volym | 240cm³ |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98707.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 400mm x 430mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | On the bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98707-N0101 | 9387 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |