Vit mugg i porslin.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 43,90 | 42,00 | 41,35 | 39,65 | 38,80 | 38,10 | 37,25 |
| Artikelnummer | 98091-N0001 |
| Material | Porcelain |
| Höjd | 93mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 321g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98091.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 285mm x 320mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98091-N0001 | 32157 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |