Oslo sublimeringsmugg mini. Idealisk för tryck i fullfärg. Klarar maskindisk i upp till 500 körningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 36,90 | 36,40 | 34,85 | 33,50 | 31,80 | 31,30 | 30,30 | 29,75 | 29,25 | 28,90 |
| Artikelnummer | 51163-N0001 |
| Material | Stoneware |
| Höjd | 74mm |
| Diameter | 72mm |
| Vikt | 205g |
| Volym | 180cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51163.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 355mm x 250mm x 245mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| GPSR-Information | Bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51163-N0001 | 32169 st |
| Inkommande lager 2026-07-16T00:00:00+02:00 | 12024 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |