Keramikmugg i modern design med matt yta. Volymkapacitet 280 ml. Alla dekorationsmetoder tål maskindisk. Levereras i en återvunnen presentförpackning av kartong.
0,37 kg
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 69,00 | 61,50 | 57,00 | 51,50 |
| Artikelnummer | 10072655 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,37 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Storlek | 8,6 x 8,95 x 11,9 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 28x47x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159579250 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2276 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |