Mugg tillverkad av keramik med matt yta. Finns i flera livfulla färger.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 53,50 | 52,50 | 49,50 | 46,10 | 44,40 | 43,35 | 41,50 | 40,65 | 39,95 | 39,10 |
| Artikelnummer | 51101-N0001 |
| Material | Ceramic |
| Höjd | 79mm |
| Diameter | 80mm |
| Vikt | 240g |
| Volym | 180cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51101.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 290mm x 590mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51101-N0001 | 22352 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |