När det gäller design är Pic-muggen en klassiker bland muggar. Den här 330 ml stora bästsäljande muggen i vit keramik är det perfekta valet för att visa upp en logotyp eller ett meddelande. Pic-muggen (inklusive tryck) är diskmaskinssäker enligt EN12875-1 i minst 125 tvättar.
0,44 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 35,35 | 32,30 | 30,80 | 27,90 |
| Artikelnummer | 10037700 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 24 |
| CO2-avtryck | 0,44 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik |
| Diameter | 8cm |
| Storlek | 9,7 x Ø 8 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 27x38x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159207603 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 100400 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |