Modern designad termosmugg i återvunnet rostfritt stål (400 ml). Med läckagefri 360-graders dricklock. Lasergravyrlogotyper med kromeffekt, men även digital högblank logotyp med subtil effekt. Varje mugg är förpackad i en presentförpackning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 156,00 | 153,00 | 149,00 | 140,00 | 134,00 | 129,00 | 124,00 | 115,00 | 113,00 | 111,00 |
| Artikelnummer | 98719-N0002 |
| Material | 100% Stainless Steel |
| Höjd | 195mm |
| Diameter | 70mm |
| Vikt | 250g |
| Volym | 400cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98719.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 395mm x 395mm x 225mm |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Lämplig för varma drycker | Ja |
| Övrig information | Bottom diameter: 700mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98719-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-30T00:00:00+02:00 | 3999 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |