Tjock bomullkasse med korta handtag. Vi rekommenderar en extra bottenfärg på mörka kassar för att uppnå rätt PMS färg på trycket.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 28,40 | 27,55 | 27,05 | 26,55 | 24,65 | 21,25 | 21,10 | 20,60 | 20,40 | 20,10 |
| Artikelnummer | 91487-N0001 |
| Material | Cotton |
| Bredd | 120mm |
| Längd | 415mm |
| Höjd | 430mm |
| Vikt | 163g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 440mm x 230mm |
| GPSR-Information | Inner label |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91487-N0001 | 3287 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |