Möt din perfekta shoppingkompanjon!Den här väskan har en generös storlek på 38 × 10 × 42 cm. Bomullen i denna väska är Fairtrade-certifierad, handlad, kontrollerad och kommer från Fairtrade-producenter.Fairtrade stödjer rättvisare handelsvillkor och möjligheter för bomullsproducenter att investera i sina företag och lokalsamhällen. Besök info.fairtrade.net/sourcing.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 22,30 | 21,95 | 21,45 | 21,10 | 20,95 | 20,40 | 20,10 | 19,75 | 19,55 | 19,25 |
| Artikelnummer | 95233-N0054 |
| Material | Fairtrade cotton |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 420mm |
| Vikt | 90g |
| Ursprungsland | India |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95233.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 400mm x 450mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95233-N0054 | 3610 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |