A5-anteckningsbok med hårt omslag, designad för lasergravering. Graveringen har samma färg som pennfästet, bokmärkesbandet och det elastiska bandet. Innehåller 96 krämfärgade linjerade ark av 70 g/m² papper. Ren, professionell design som passar för vardagsbruk eller som present.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 38,10 | 37,25 | 36,40 | 34,20 | 32,65 | 31,45 | 30,30 | 28,05 | 27,55 | 27,05 |
| Artikelnummer | 92090-N0202 |
| Material | PU Paper: 70 g/m2 |
| Bredd | 17mm |
| Längd | 140mm |
| Höjd | 210mm |
| Vikt | 290g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92090.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 450mm x 240mm x 240mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92090-N0202 | 1997 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |