Förbättra din ljudupplevelse med det här trådlösa headsetet, som har en LCD-pekskärm för enkel kontroll. Njut av aktiv brusreducering för perfekt ljud, dubbla mikrofoner för tydliga samtal och ett frekvensområde på 20 Hz-20 kHz för ett rikt och balanserat ljud. Inklusive en 30 cm USB-C-kabel.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 321,00 | 315,00 | 310,00 | 305,00 | 300,00 | 295,00 | 291,00 | 286,00 | 282,00 | 278,00 |
| Artikelnummer | 95603-N0001 |
| Material | 100% R-ABS |
| Bredd | 25.5mm |
| Längd | 61.8mm |
| Höjd | 51mm |
| Vikt | 55g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95603.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 370mm x 170mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95603-N0001 | 1521 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |