Xoopar Mr Bio Long PD är en 2 meter lång multiladdningskabel med dubbla ingångar (USB-A & USB-C) och dubbla utgångar (USB-C & Lightning). Den stöder snabbladdning och dataöverföring upp till 60 W - tillräckligt kraftfull för att enkelt ladda bärbara datorer och andra enheter. Tillverkad av återvunnen plast, 53% av dess totala vikt kommer från återvunnet material.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 143,00 | 142,00 | 141,00 | 136,00 |
| Artikelnummer | 41027-N0001 |
| Material | Recycled plastic |
| Bredd | 11.7mm |
| Längd | 2000mm |
| Höjd | 34.5mm |
| Vikt | 50g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 450mm x 400mm x 400mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 41027-N0001 | 1016 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |