Håll dig förberedd med denna 5-i-1 multifunktionella powerbank, som kombinerar en bagagevåg, ficklampa, linjal och temperaturmätare i ett. Väg upp till 50 kg, ladda på språng med ett 2600 mAh-batteri, mät i cm, kontrollera temperaturen i °C och lys upp din väg med en inbyggd ficklampa. Bärbar, praktisk och perfekt för resan. Tillverkad av återvunnen ABS.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 225,00 | 221,00 | 217,00 | 214,00 | 210,00 | 207,00 | 204,00 | 201,00 | 198,00 | 195,00 |
| Artikelnummer | 95563-N0001 |
| Material | PC, R-ABS |
| Bredd | 30mm |
| Längd | 143mm |
| Höjd | 27mm |
| Vikt | 131g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95563.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 355mm x 285mm x 240mm |
| Effekt | 2600 |
| Input | 5V |
| Laddningstid | 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95563-N0001 | 706 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |