Skrivbordsunderlägg i exklusivt PU. Detta skrivbordsunderlägg erbjuder både stil och hållbarhet. Dess dubbelskiktade PU-konstruktion säkerställer stabilitet på ditt skrivbord medan den detaljerade sömmen runt kanten ger en touch av elegans. Med generösa dimensioner på L: 75 cm x B: 40 cm. Certifierad enligt RCS (Recycled Claim Standard), garanterar RCS-certifieringen att hela leveranskedjan av återvunna material är certifierad. Det totala återvunna innehållet baseras på produktens totala vikt. Denna produkt innehåller 43% RCS-certifierat återvunnen polyester.
• Organisera ditt skrivbord
• Perfekt att ha på skrivbordet
• Tidlös design
• Mjukt PU-material
• Det ultimata skrivbordstillbehöret
2.32 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 164,00 | 160,00 | 156,00 | 151,00 | 148,00 | 145,00 |
| Artikelnummer | V3000309 |
| Storlek | 40 x 0.2 x 75 cm |
| Vikt | 331g |
| Tryckyta | 250 x 250 mm |
| Material | Polyester,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2634 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |