Bunta ihop dina presenter i denna rymliga presentpåse i jutestil med snörning. Den är robust och återanvändbar och är perfekt för att förvara och transportera stora presenter samtidigt som den ger en rustik, festlig charm till dina julfiranden.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 42,70 | 41,65 | 40,80 | 38,10 | 36,75 | 35,20 | 33,70 | 31,45 | 30,80 | 30,45 |
| Artikelnummer | 90276-N0094 |
| Material | Polyester |
| Bredd | 500mm |
| Höjd | 700mm |
| Vikt | 137g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90276.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 570mm x 380mm x 410mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90276-N0094 | 1413 st |
| Inkommande lager 2026-08-20T00:00:00+02:00 | 5000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |