Presentförpackning i kartong för termosflaskor och termosar. Fullfärgstryck Digital Eco-print över hela kroppen är möjlig. Material från ansvarsfullt skogsbruk. Tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,65 | 14,30 | 13,80 | 12,75 | 11,60 | 10,90 | 10,05 | 9,52 | 9,35 | 9,18 |
| Artikelnummer | 83216-N0001 |
| Material | 100% Cardboard |
| Bredd | 83mm |
| Längd | 83mm |
| Höjd | 322mm |
| Vikt | 56g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 83216-N0001 | 8977 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |