Vertikal kartong presentpåse. Hållbart, autentiskt och unikt. Med tunga naturliga jutehandtag. Tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 35,05 | 34,35 | 33,70 | 33,35 | 32,65 | 32,30 | 31,65 | 31,30 | 30,80 | 30,30 |
| Artikelnummer | 91636-N0051 |
| Material | Cardboard |
| Bredd | 350mm |
| Längd | 350mm |
| Höjd | 110mm |
| Vikt | 237g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 390mm x 420mm |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Övrig information | Thickness cardboard 1,6 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91636-N0051 | 3059 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |