Solvig stjärnmärkpennor. Fem märkpennor i lysande färger i stjärnform. Varning! Ej lämplig för barn under tre år. Små delar. Risk för kvävning.
0,21 kg
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,60 | 25,00 | 23,10 | 20,75 |
| Artikelnummer | 21036300 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| CO2-avtryck | 0,21 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PP plast |
| Storlek | 11,3 x 1,8 x 11,3 cm |
| Förpackning | 240st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 26x49x64cm |
| GTIN / EAN | 8713159307914 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 46508 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |