Kulspetspenna med metalltipp i Toppointdesign. Har en påfyllningsbar jumbopatron i blått bläck. Tillverkad i Europa.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,60 | 13,30 | 13,10 | 12,95 | 10,75 | 9,86 | 9,52 | 8,84 | 8,50 | 8,33 |
| Artikelnummer | 80826-N0001 |
| Material | ABS, Metal |
| Längd | 146mm |
| Diameter | 12mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT80826.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 420mm x 330mm x 250mm |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80826-N0001 | Finns ej i lager |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |