Den återvunna aluminiumutgåvan av vår populära Alicante-penna, med en mjuk finish. En elegant kulspetspenna i aluminium. Pennan har svart skrivbläck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 9,35 | 9,18 | 9,01 | 8,33 | 7,99 | 7,65 | 7,31 | 6,80 | 6,63 |
| Artikelnummer | 80605-N0202 |
| Material | Recycled aluminium |
| Längd | 138mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT80605.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 350mm x 180mm |
| Refill | Plastic jumbo refill |
| Pennmekanism | Push |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 80605-N0202 | 1416 st |
| Inkommande lager 2026-08-10T00:00:00+02:00 | 24000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |