Kulspetspenna med metallklämma, stylusfunktion och mjuk yta tillverkad av återvunnet aluminium. Kulspetspennan levereras med en blå jumbo-refill.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,84 | 8,67 | 8,50 | 7,99 | 7,48 | 7,14 | 6,97 | 6,46 | 6,29 |
| Artikelnummer | 87892-N0001 |
| Material | Aluminium |
| Längd | 139mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87892.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 360mm x 350mm x 210mm |
| Refill | Jumbo refill |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87892-N0001 | 10194 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |