Bagagebricka i PVC-material. På insidan av etiketten finns ett avtagbart kort där du kan skriva dina adressuppgifter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,05 | 9,86 | 9,52 | 9,35 | 8,67 | 7,48 | 7,31 | 7,14 |
| Artikelnummer | 90411-N0001 |
| Material | PP |
| Bredd | 59mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 1mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90411.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 300mm x 250mm x 320mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90411-N0001 | 60825 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |