Set med två necessärer tillverkade av GRS-certifierad återvunnen polyester. Setet innehåller en stor och en liten påse för organiserad förvaring. Lätt, tålig och enkel att packa. Stora påsen är 32 x 21 cm, lilla påsen är 23 x 13 cm.
0,58 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 50,00 | 45,20 | 41,55 | 37,90 |
| Artikelnummer | 12076801 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtryck | 0,58 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | GRS-certifierad återvunnen polyester |
| Storlek | 32 x 21 x 8 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 35x47x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159724933 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | GRSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4595 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |