Läppbalsam i en klassisk vridbar tub tillverkad av återvunnen ABS och återvunnen PP. Ger en mjuk och återfuktande läppvård i en praktisk och lättanvänd design.
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,65 | 7,31 | 7,14 | 6,63 | 5,78 | 5,61 | 5,44 |
| Artikelnummer | 90485-N0001 |
| Material | R-ABS |
| Höjd | 70mm |
| Diameter | 18mm |
| Vikt | 15g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90485.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 225mm x 200mm x 420mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90485-N0001 | 2 st |
| Inkommande lager 2026-05-20T00:00:00+02:00 | 19150 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |