Hamburgergrill som förbereder upp till fyra hamburgare samtidigt. Att vända över fyra hamburgare i taget har aldrig varit så enkelt. Du kommer alltid att ha fyra hamburgare med exakt samma grillyta. Du kommer att ses som festens 'grillmeister' med detta enkla och fantastiska verktyg.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 73,50 | 72,50 | 71,50 | 70,50 | 69,00 | 68,00 | 67,00 | 66,00 | 65,00 | 64,00 |
| Artikelnummer | 94522-N0093 |
| Material | Iron, Wood |
| Bredd | 260mm |
| Längd | 510mm |
| Höjd | 30mm |
| Vikt | 640g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 220mm x 250mm x 515mm |
| GPSR-Information | On sleeve |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94522-N0093 | 202 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |