InSideOut Fyra är en praktisk grill som du enkelt kan ta med dig överallt. Den är hopfällbar, robust och utrustad med ett bärhandtag. Den är tillverkad av solida material och har en avtagbar kolbricka och ett hopfällbart grillgaller. Perfekt för två hamburgare, små spett, grovhackade grönsaker eller majskolvar. ?Grilla på hög värme, håll det enkelt och djärvt?.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 322,00 | 315,00 | 309,00 | 302,00 | 280,00 | 260,00 | 247,00 | 243,00 | 239,00 | 235,00 |
| Artikelnummer | 57500-N0002 |
| Material | Steel |
| Bredd | 200mm |
| Längd | 270mm |
| Höjd | 80mm |
| Vikt | 1150g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT57500.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 600mm x 450mm x 240mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57500-N0002 | 3413 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |