Förbättra din styrka i underarmar ,händer och fingrar i förebyggande syfte. Motståndet är 21 kg.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,85 | 16,50 | 16,15 | 15,85 | 14,65 | 12,75 | 12,60 | 12,45 | 12,25 | 12,10 |
| Artikelnummer | 93236-N0021 |
| Material | ABS |
| Bredd | 70mm |
| Längd | 70mm |
| Höjd | 15mm |
| Vikt | 26g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 46mm x 405mm x 38mm |
| GPSR-Information | On the instruction card |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93236-N0021 | Finns ej i lager |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |