Bärbar trädgårdsräfsa och spade tillverkad av A3-stål och eukalyptusträ, perfekt för små trädgårdar och krukväxter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 54,50 | 53,50 | 52,00 | 51,00 | 47,10 | 43,70 | 41,65 | 40,80 | 40,15 | 39,65 |
| Artikelnummer | 93416-N0094 |
| Material | Wood |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 20mm |
| Vikt | 150g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT93416.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 280mm x 375mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 93416-N0094 | 692 st |
| Inkommande lager 2026-09-21T00:00:00+02:00 | 2500 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |