Tic-Tac-Toe i bambulåda med lock. Tidlöst spel som passar för alla.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 50,50 | 49,30 | 48,30 | 47,30 | 43,70 | 40,80 | 38,60 | 37,95 | 37,25 | 36,90 |
| Artikelnummer | 90764-N0093 |
| Material | Wood |
| Bredd | 73mm |
| Längd | 74mm |
| Höjd | 30mm |
| Vikt | 68g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 310mm x 385mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90764-N0093 | 2037 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |