Sportflaska med ergonomisk design gjord av återvinningsbart PET-material. Uppfällbart och spillsäkert lock med drickpip. Volymen är 1 liter. Tillverkad i Storbritannien. Förpackad i en återvunnen PE plastpåse. BPA-fri.
0,41 kg
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 74,50 | 58,50 | 52,50 | 48,60 |
| Artikelnummer | 21017601 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 51 |
| CO2-avtryck | 0,41 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | PET plast, PP plast SAN plast PE plast |
| Diameter | 8,8cm |
| Storlek | 21,8 x Ø 8,8 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 5,3kg |
| Vikt | 5,03kg |
| Förpackning | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159607427 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |