Fyll på med vätska med vår R-PET-flaska "Jude" med metallock och mångsidigt handtag i olika livfulla färger. Snygg, återanvändbar och bekväm - välj din färg, bär den enkelt och gör varje klunk eko-chic! Kan hantera varmt vatten upp till 65 grader.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 23,15 | 22,45 | 22,10 | 21,45 | 20,10 | 17,55 | 17,20 | 16,85 | 16,50 | 16,35 |
| Artikelnummer | 98877-N0411 |
| Material | R-PET, Steel |
| Höjd | 202mm |
| Diameter | 65mm |
| Vikt | 89g |
| Volym | 500cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 275mm x 370mm x 720mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Övrig information | Diameter of the lid inc. the grip: Ø 47 mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98877-N0411 | Finns ej i lager |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |