Denna vakuumflaska med dubbla väggar, tillverkad av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål, kombinerar prestanda och stil. Designad med ett minimalistiskt PU-handtag och svarta detaljer som fångar essensen av Baltimore-serien. Vakuumkonstruktionen håller drycken kall i upp till 12 timmar och varm i upp till 6 timmar perfekt för dig på språng. Tål ej diskmaskin eller mikrovågsugn, endast handdisk. Denna produkt är tillverkad av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 80 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Dubbelväggig
• Tillverkad av rostfritt stål
• Vakuumflaska
• Volym 600ml
• Bärhandtag
2.12 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 144,00 | 141,00 | 137,00 | 133,00 | 131,00 | 128,00 |
| Artikelnummer | V4300509 |
| Storlek | 23.5 x ø 7.4 cm |
| Vikt | 329.9g |
| Tryckyta | 231 x 160 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA,BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| Nästa Leverans : 2026-08-05 | 2338 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |