Laptopväska i messenger-stil tillverkad av PU-material med 210D-foder, passar de flesta 15,6-tums laptops. Har en framficka med dragkedja, avtagbar axelrem och trolleyrem på baksidan. Inuti finns ett vadderat laptopfack och ett extra litet vadderat fack för värdesaker som telefon, e-läsare eller liten surfplatta.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 131,00 | 129,00 | 126,00 | 116,00 | 108,00 | 103,00 | 101,00 | 99,50 | 98,00 |
| Artikelnummer | 95341-N0002 |
| Material | PU 210D |
| Bredd | 280mm |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 50mm |
| Vikt | 340g |
| Volym | 4000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95341.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 350mm x 460mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95341-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-17T00:00:00+02:00 | 1975 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |