Papyrus stor kylväska. Denna kylväska i nostalgiskt utförande har hoprullbart lock och ett rymligt isolerat fack som rymmer upp till 12 burkar.Tillverkad av 110 g laminerad, non-woven polyropylen. Laminerad 110 g/m² non-woven polypropylen.
0,41 kg
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 56,50 | 52,50 | 47,15 |
| Artikelnummer | 12039601 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 0,41 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Non-woven polypropylen, 110 g/m2 |
| Storlek | 25,5 x 36,5 x 17,5 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7,6kg |
| Förpackning | 48x55x48cm |
| GTIN / EAN | 8713159284031 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 8910 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |