Reflekterande löparbälte med neongul dragkedja. En huvudficka och två sidfickor för telefon, nycklar, snacks eller näsdukar. Mesh på baksidan för god ventilation och elastisk midja (80?106 cm) för en säker och bekväm passform under löpningen.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 54,00 | 53,00 | 51,00 | 47,95 | 45,90 | 44,20 | 42,50 | 39,45 | 38,80 | 38,10 |
| Artikelnummer | 95325-N0061 |
| Material | Polyester |
| Bredd | 2mm |
| Längd | 450mm |
| Höjd | 110mm |
| Vikt | 90g |
| Volym | 100cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95325.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 200mm x 200mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95325-N0061 | 3000 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |