Resväskan Reuuz Canvas från InSideOut är både snygg och praktisk. Den har robusta handtag, en justerbar axelrem och en framficka med dragkedja. Två innerfack ger plats för mindre föremål. Tillverkad av 70 % återvunnen bomull, återvunna fibrer och 30 % återvunnen polyester. En vacker naturlig färg med subtila svarta accenter.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 201,00 | 197,00 | 192,00 | 189,00 | 174,00 | 162,00 | 154,00 | 151,00 | 149,00 | 147,00 |
| Artikelnummer | 57114-N5502 |
| Material | 30% Recycled Polyester, 70% Recycled cotton |
| Bredd | 600mm |
| Längd | 320mm |
| Höjd | 200mm |
| Vikt | 850g |
| Ursprungsland | India |
| Social Compliance | SMETA |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 560mm x 560mm x 300mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 57114-N5502 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-29T00:00:00+02:00 | 2418 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |