Denna ryggsäck är tillverkad av återvunnen PET. Den har justerbara vadderade axelremmar, ett övre grepphandtag, ett blixtlåsförsett fack fram, en sidoficka i mesh och en liten reflexremsa för synlighet på natten.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 101,00 | 98,50 | 96,50 | 94,50 | 87,50 | 81,50 | 77,50 | 76,00 | 75,00 | 73,50 |
| Artikelnummer | 95354-N0002 |
| Material | R-PET |
| Bredd | 140mm |
| Längd | 290mm |
| Höjd | 440mm |
| Vikt | 200g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95354.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 470mm x 340mm x 470mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95354-N0002 | 1056 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |