Denna hållbara shoppingväska är tillverkad av 140 g/m² ekologisk bomull och har långa handtag som gör den lätt att bära. Ett populärt val för vardagens shopping och ärenden.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 27,75 | 27,05 | 26,55 | 26,05 | 24,15 | 21,10 | 20,60 | 20,25 | 20,10 | 19,75 |
| Artikelnummer | 95377-N0001 |
| Material | Organic cotton |
| Längd | 380mm |
| Höjd | 420mm |
| Vikt | 65g |
| Ursprungsland | India |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 460mm x 300mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95377-N0001 | 4110 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |