Weekendbag med justerbar axelrem, stora sidfickor och ficka framtill.
5,60 kg
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 319,00 | 283,00 | 262,00 | 243,00 |
| Artikelnummer | 19549390 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtryck | 5,60 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av Polyester |
| Storlek | 61 x 32 x 30 cm |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11,4kg |
| Förpackning | 38x59x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159151975 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5125 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |