LED-ficklampa (3-ledlampor) med teleskopfunktion av metall, kan förlängas till en längd av 57,7 cm och med en 360 graders roterande huvud. Magnet i båda ändarna. Batterier ingår. Loggan placeras på den släta ytan.
| Artikelnummer | 8038703 |
| Storlek | 17,2 x Ø 2,1 cm |
| Material | Metall |
| Tryckyta | 4 x 0,5 cm |
| Vikt | 0.105 kg |
| Batterier | 4 x LR44 |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3691 |
| Inkommande v.20, 2026 | 15000 |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |