Måttband, två meter. Bältesklip på baksidan.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 36,75 | 35,90 | 35,05 | 32,50 | 31,30 | 30,30 | 28,90 | 26,90 | 26,55 | 26,05 |
| Artikelnummer | 90440-N0002 |
| Material | ABS, Metal |
| Bredd | 30mm |
| Diameter | 83mm |
| Vikt | 65g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90440.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 395mm x 220mm x 295mm |
| GPSR-Information | On the back of the tape measure |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90440-N0002 | 4434 st |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |