Tändare, elektronisk, påfyllningsbar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,33 | 8,16 | 7,99 | 7,82 | 7,14 | 6,29 | 6,12 | 5,95 |
| Artikelnummer | 90699-N0006 |
| Material | AS |
| Bredd | 24mm |
| Längd | 82mm |
| Höjd | 9mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90699.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Ja |
| Förpackningsmått | 445mm x 275mm x 230mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90699-N0006 | Finns ej i lager |
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |